PLANIFICĂRILE SPAŢIULUI EXPOZIŢIONAL PENTRU ANUL 2012 - GALERIA EUROPA

Saloanele de Arta Brasov Atelier 35* 1 I 15 I
Saloanele de Arta Brasov sectiunea P + S** 16 I 31 I
Saloanele de Arta Brasov sectiunea G + AD*** 1 II 14 II
Florin Stoenescu Bucuresti P 15 II 28 II
Dimeny Andrei P 1 III 15 III
Expozitie profesorii Liceului de Arte Brasov 16 III 31 III
Daniel Rosca - S 2 IV 15 IV
Caricatura salon international 16 IV 30 IV
Vladimir Taroi Obiecte 1 V 22 V
Valentin Mizgan AD 23 V 25 V
Aurelia Stoie Margineanu P 1 VI 18 VI
Adrian Stoienica P - Bucuresti 19 VI 30 VI
Ioana Bohalteanu Foto 1 VII 15 VII
Cosmin Fruntes Obiecte, P 16 VII 30 VII
Mihai Cotovanu P - Iasi 1 VIII 15 VIII
Andrei Florian ceramica si sticla - Cluj 16 VIII 31 VIII
Grup studenti Cluj, Anda Sanpetrean **** 1 IX 15 IX
Silviu Dancea Jr. sticla - Bucuresti 16 IX 30 IX
Mariana Mattis Tudor - foto 1 X 15 X
Mihai si Eleanor Chiselita P si AD - Cluj 16 X 31 X
Ioana Streinu P - Bucuresti 1 XI 15 XI
Andrei Vetro 16 XI 30 XI
Fam. Zigman 1 XII 15 XII
Salon expozitie judeteana***** 16 XII 31 XII

 

Atelier 35*: Apostol Aurelian, Asciu Tudor Mircea, Baciu Alexandru, Burcea Oviudiu Iulian, Carpusor Ovidiu Costel, Ciocanel Iulia, Cofaru Adriana, Cornea Ana Maria, Fruntes Cosmin, Kovacs Csaba, Micu Gabriela, Minea Georgescu Cristina, Mocanu Gabriel, Moise Diana Stefania, Negoias Alina, Popescu Diana, Rosca Daniel, Secelean Agata, Stavila Magdalena, Szentkiralyi Andrea, Taroi Vladimir, Trutiu Alexandru Leonard, Zigman Alice, Zvic Manuela.

Sectiunea P + S**: Albert Alexandru Andrei Boian Maria Apostol Aurelian Ardeleanu Kovacs Viorica Cadar Simona Cihodaru Liviu Ciobanu Radu Daicu Nicolae Dimeny Andrei Ferencz Agnes Hudubet Horia Iacubovici Alexandru Adian Jakabos Olsefszky Imola Iren Marica Gabriela Elena Mattis Waldemar Micu Constantin Minea Dan Stefan Mocanescu Tanase Modalca Mihaela Necsoi Marius Negus Ioan Negus Maria Pirau Ioana Emanuela Plesa Pompiliu Puscas Rozalia Lenke Rosca Daniel Stoenescu Florin Stoenica Adrian Steinu Ioana Lavinia Taroi Ion Taroi Victoria Zigman Claudia Zigman Mihai

Sectiunea G + AD***: Abraham Imola Abraham Jakab Albert Zoltan Andrei Boian Maria Antemir Doina Bartha Arpad Boceanu Doina Artemiza Bodea Tatulea Veronica Bohalteanu Ioana Burcea Ovidiu Iulian Carpusor Ovidiu Costel Csutak Levente Hoffman Daicu Nicolae Ferencz Agnes Iacubovici Alexandru Adrian Iuliano Valentin Klement Eleonora Marica Gabriela Elena Matei Petre Mattis Mariana Mihai Corneliu Mizgan Valentin Mocanescu tanase Muscu Ioan Puscas Rozalia Lenke Radu Gabriela Sbarcea Muresanu Ileana Secelean Agata Stoenescu Florin Stoie Margineanu Aurelia Timar Adrian Ioan Trutiu Nicolae Alexandru Taroi Ion Taroi Victoria Vetro B. S. Andrei

Grup studenti Cluj **** : Andra Boban Vasi Hirdo Adina Muresan Cora Pojaru Anca Sanpetrean Bogdan Teodorescu

Salon expozitie judeteana***** : Abraham Imola Abraham Jakab Albert Alexandru Albert Zoltan Andrei Boian Maria Apostol Aurelian Asciu Tudor Mircea Bartha Arpad Boceanu Doina Artemiza Bodea Tatulea Veronica Cadar Simona Carpusor Ovidiu Costel Cartana Stela Chiselita Eleanora Cihodaru Liviu Ciocanel Iulia Cofaru Adriana Cornea Ana Maria Csutak Hoffman Levente Daicu Daniel Daicu Nicolae Dimeny Andrei Dutia Ana Fazakas Tibor Ferencz Agnes Hudubet Horia Iacubovici Alexandru Adian Jakabos Olsefszky Imola Iren Klement Eleonora Kovacs Csaba Marica Gabriela Elena Matei Petre Micu Constantin Micu Gabriela Minea Dan Stefan Minea Georgescu Cristina Mocanu Gabriel Modalca Mihaela Moise Diana Stefania Naftanaila Leventina Necsoi Marius Negus Ioan Negus Maria Padineanu Doina Pirau Ioana Emanuela Plesa Pompiliu Popescu Diana Radu Gabriela Radulescu Marcela Rosca Daniel Sbarcea Muresanu Ileana Stavila Magdalena Stoenescu Florin Stoie Margineanu Aurelia Streinu Lavinia Ioana Taroi Ion Taroi Victoria Taroi Vladimir Timar Ioan Adrian Trutiu Nicolae Vetro BS Andrei Zigman Claudia Zigman Mihai